AC Milan Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AC Milan Serbia

Srpski forum o najboljem timu na svetu!!!AC Milan
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Milan zaustavljen i u Kupu

Ići dole 
AutorPoruka
MilanCanic
Moderator
Moderator
MilanCanic


Broj poruka : 560
Datum upisa : 22.10.2009
Godina : 33

Milan zaustavljen i u Kupu Empty
PočaljiNaslov: Milan zaustavljen i u Kupu   Milan zaustavljen i u Kupu Icon_minitimeČet Jan 28, 2010 3:26 pm

Fudbaleri Milana priredili su još jedno neprijatno iznenađenje svojim navijačima. Posle poraza u prvenstvu od gradskog rivala Intera, Rossoneri poraženi i u Kupu od Udinesea.

Udinese je kao gost na 'San Siru' stadionu u Milanu slavio sa 1:0, a gol odluke postignut je u 56. minutu.

Tada je Inler iskoristio greške i indolentnost u odbrani Mileneza i smestio loptu u mrežuAbbiatija.

U pobedničkoj ekipi na terenu nije bilo srpskih reprezentativaca Lukovića i Baste, koji su pomalo iznenađujući trijumf svog tima odgledali sa klupe.

Skandalozna igra Milana i ja kao autor ovog bloga moram da dodam da pojedinci ne zaslužuju da nose dres Milana. Jer dres Milana treba da bude svetinja i čast a tu svetinju su mnogi večeras pogazili. I to ne samo večeras nego i sami znate dosta puta do sada. Mnogi od vas će reći nije bitan kup, bitan je i te kako. To je jedan od nacionalnih trofeja i ne samo to u svakoj utakmici pa i prijateljskoj izuzetno je bitan odnos igrača prema dresu koji nose.

Kaladze - on ne zna gde se nalazi, on nema mesta u Novari a ne u Milanu. I treba da se stide Berlusconi i Galliani koje đubre od igrača oni ne prodaju.

Bonera - dečko je definitvno zaboravio da igra fudbal, mislim da mu je najbolji sport koji treba da igra pljuvanje u dalj.

Antonini - za njega je bagminton najprimereniji, igra kao neka pičkica
(izgubljen u vremenu i prostoru).

Zambrotta deluje indisponirano i bez motiva, sramota!

Gattuso - hvala mu na svemu do sada, ali svaki sport živi od budućnosti a ne od prošlosti.On je definitivno prošlost. Deluje kao retard na terenu, bezopasan za protivički gol u odbrani liči na debila.

Pirlo deluje kao slina na terenu, jedva se kreće, deluje kao da ga mrzi da živi. Treba
da ga bude sramota što na taj način prezentuje Milan.

Jankulovski definitivno nije dorastao Milanu, po meni on nikada nije ni bio za Milan.

Flamini jedan dobar igrač, radilica, zna da da gol, dobar u odbrani, najmanje za klasu bolji igrač od Gattusa.

Di Gennaro ni za klupu. Borriello maneken.

Inzaghi i Huntelaar greškom trenera potpuno zapostavljeni i ne iznenađuje me njihov učinak u ovoj utakmici.

Takođe mislim da je ovo kako ovaj tim igra nepoštovanje prema treneru Leonardu. Videli ste i sami koliko je navijača bilo na San Siru (oko 10 hiljada) i kako neko da dođe da gleda Milan kada se iz aviona vidi da ti igrači ne igraju srcem, da se ne trude ni malo.

Nemojmo se zavaravati, imamo jedan prosečan, izslužen tim i većina nas samo obmanjuje sebe kako ova ekipa nešto vredi. Daj Bože da uzmemo Ligu Šampiona ili Scudetto, ali i kada bi se to desilo, ovaj tim sigurno nije najbolji u Evropi. Jer u fudbalu ne pobeđuje uvek bolji tim, ima dosta faktora koji utiču na to ko će pobediti. Potrebne su nam korenite promene! (sto i vi svi znate).

Ja ću uvek navijati za Milan šta god da se desi sa klubom i u kakvoj god krizi on bio ali kao zauvek vernom navijaču Milana dajem sebi za pravo da iskritikujem jedanbeživotni tim na koji Milan trenutno liči.
Nazad na vrh Ići dole
 
Milan zaustavljen i u Kupu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» AC Milan 1 - 1 Marseille
» Lane: Idem u Milan!
» Milan hoće Vidića
» Milan kupio 16-godišnjaka
» Milan zadržava golmana

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
AC Milan Serbia :: AC Milan :: Novosti-
Skoči na: