AC Milan Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AC Milan Serbia

Srpski forum o najboljem timu na svetu!!!AC Milan
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Galliani: Holanđanin ostaje, ali mi niko ne veruje!

Ići dole 
AutorPoruka
MilanCanic
Moderator
Moderator
MilanCanic


Broj poruka : 560
Datum upisa : 22.10.2009
Godina : 33

Galliani: Holanđanin ostaje, ali mi niko ne veruje! Empty
PočaljiNaslov: Galliani: Holanđanin ostaje, ali mi niko ne veruje!   Galliani: Holanđanin ostaje, ali mi niko ne veruje! Icon_minitimeUto Feb 02, 2010 3:57 pm

Potpredsednik Milana Adriano Galliani uverava da se špekulacije o odlasku holandskog napadača Klaas-Jana Huntelaara ipak neće obistiniti. Prvi operativac Rossonera tvrdi da holandski fudbaler uprkos svim najavama ostaje na "San Siru" ove zime.

- Već nekoliko dana govorim da Huntelaar sigurno ostaje naš član, ali iz nekog meni čudnog razloga mi niko ne veruje - rekao je Galliani.

Podsećamo, Huntelaar je u januaru prošle godine prešao iz Ajaxa u madridski Real, da bi u drugoj polovini prošle sezone u 20 utakmica postigao 8 pogodaka. Međutim, nakon što je Real letos doveo napadače Cristiana Ronalda i Karima Benzemu, postalo je jasno da za njega biti prilike da se dokaže, pa se skrasio u Milanu.

Međutim, 26-godišnji Holanđanin se ni sa ovim transferom nije baš usrećio, jer igra veoma retko. Tokom decembra Huntelaar je najavio da bi već u zimskom prelaznom roku mogao da napusti klub sa "San Sira", budući da bi slaba minutaža u redovima Rossonera značila i loš status u holandskoj reprezentaciji na predstojećem Svetskom prvenstvu.
Nazad na vrh Ići dole
 
Galliani: Holanđanin ostaje, ali mi niko ne veruje!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Berlusconi: Niko ne može da se brine o Milanu bolje od mene
» Protesti navijača Botafogoa - Ronaldinho ostaje u Milanu
» Galliani:Nikada nisam sumnjao u Leonarda
» Galliani traži 4-1-5
» Galliani ne da Gattusa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
AC Milan Serbia :: AC Milan :: Novosti-
Skoči na: